soutez

Ploom Design Competitions Curated by Vogue CS

Dostaň svůj talent do Milána a účastni se soutěže, kterou organizuje Vogue CS spolu se značkou Ploom. Přihlas svůj návrh objektu do 14. února 2024 a soutěž o 50 000 Kč.

Soutěžní zadání

• Navržený objekt musí odpovídat kategorii „móda & šperk” nebo „produktový design”
  •  Ať hlavní roli hraje dramatická červená – nejlépe v odstínu Pantone 200C. Zkus se mu co nejvíce přiblížit! Probuď v sobě tvořivost, zapoj emoce a vášeň. Napoj se na myšlenku designu Ory-ïta. Zkus navrženému předmětu vdechnout nový život elektrizující barvou a nech červenou zazářit naplno.
  •  Vyplň formulář na webu www.ploomart.cz v sekci „Přihlas svoji práci”. Nezapomeň uvést své kontaktní údaje a nahrát soubor s návrhem díla. Přijímáme pouze dokumenty ve formátu PDF, a to o dvou stranách. Na jedné se rozepiš, přibliž nám svou inspiraci a materiály, s nimiž bys při realizaci objektu rád/a pracoval/a. Na druhé stránce nám ukaž návrh své práce. Soubor nesmí obsahovat hyperlinky, jen konkrétní text a vizuální ztvárnění návrhu (skici, fotky, vizualizace).
  • Projekt může přihlásit jen jeden autor.

Neboj se přihlásit i nápad, který není ještě úplně hotový či domyšlený do detailu. Naše porota ti pomůže dovést dílo k dokonalosti.

Inspirace pro tebe: „Červená navozuje odvahu a vášeň,” říká designér Ora-ïto, který stojí za novým návrhem limitované edice zařízení Ploom X. Výrazný charakter mu propůjčuje lesklý povrch v kombinaci s dramatickým červeným odstínem. Inspiruj se touto jedinečnou symbiózou a vytvoř dílo, které zažehne jiskru emocí stejně jako Ploom X by Ora-ïto.

Více informací na webu www.ploomart.cz