pron

Paraparáda 2023

Zveme na letošní 20. ročník dobročinného projektu PARAPARÁDA aneb spolu jedem světem. Projekt proběhne již v pondělí 4. 12. 2023 od 10.00 do 12.00 hodin ve Střední průmyslové škole ve Zlíně.

Na Paraparádě pracují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, s jedním stejným cílem. Vytvořit pro handicapované lidi jedinečný den, který pro ně bude opravdovým zážitkem. Našim hlavním cílem je probourání bariér mezi světem lidí s handicapem a světem lidí bez handicapu a uspořádat úžasné sportovní dopoledne, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Pro letošní ročník bylo zvoleno téma OSLAVY, které společně s účastníky pořádně oslavíme se všemi aktivitami, které jsme připravili. V rámci programu Paraparády budou handicapovaní soutěžit společně s týmy policistů, hasičů, studentů, ale také profesorů naší Univerzity, a právě proto bychom byli velice rádi, kdybyste se aktivně, jako tým nebo jednotlivec, zapojili do našich aktivit i Vy. Pokud budete mít zájem, budeme rádi, když mezi nás v pondělí zavítáte.