zlin design week

Osobnosti designu a marketingu online na Konferenci ZDW

Další ročník Konference Zlin Design Week je tady. Zájemce čekají v průběhu týdne od 8. do 14. května 2021 inspirující online přednášky českých i světových odborníků na téma design a marketing, zapálené diskuze, předávání zkušeností a motivace. Vystoupí například Maksimilian Kallhed, Joana Lacerda nebo studio Najbrt.

Letošní Konference Zlin Design Week přináší řadu odborníků z Česka i ze světa v novém online formátu umožňujícím sledovat jejich výstupy odkudkoliv a zdarma. 7 řečníků předá publiku široké spektrum zkušeností a nových myšlenek ve dvaceti minutových videích, která budou zveřejněna každý den na sociálních sítích a webu. Dalších 6 řečníků z Česka a Slovenska nabídne v podcastech hlubší vhled do toho, jak vnímají spolupráci designu a marketingu, jaké jsou jejich zkušenosti a jak se téma dotýká jejich práce.

Návštěvníci se mohou těšit na Maksimiliana Kallheda, zakladatele Pop Up Agency, nezávislého kreativního konzultanta a podnikatele. Spolupracoval s vládními institucemi, globálními značkami i sítěmi reklamních agentur. Snaží se o demokratizaci a zlomení stereotypů v kreativitě.

Marek Weidlich je talent pohybující se ve světě průmyslového designu. Má zkušenosti především s navrhováním dopravních prostředků – automobilů pro Škodu, Porsche nebo Pininfarina, jachet a sportovních člunů.

Ani zdaleka ne posledním v seznamu řečníků je například Joana Lacerda – portugalská podnikateľka a aktivistka za lidská práva. Pracuje jako vedoucí rozvoje podnikání ve společnosti The Power House, která propojuje technologie a módu s cílem dlouhodobé udržitelnosti. O dalších inspirativních řečnících se dozvíte na webu www.zlindesignweek.com.

Konference je součástí festivalu Zlin Design Week. Ten se uskuteční od 7. do 14. května 2021. Přestože tentokrát proběhne netradičně online, organizační tým se snažil vytvořit plnohodnotný program. Díky tomuto prostředí bude obsah na dosah všem návštěvníkům, ať už z České republiky nebo zahraničí. Pro aktuální informace o připravované Konferenci sledujte web, Facebook nebo Instagram.