upper

Meet & Greet: Konzistentní vizuální identita

V úterý 30. dubna 2024 v 18 hodin se Kavárně Továrna koná jubilejní desátý diskusní panel Meet & Greet, tentokrát na téma: Konzistentní vizuální identita – luxus nebo nezbytnost?  S moderátorem Ondrou Cardou a dvěma hosty si budeme povídat na téma vizuální identita, konzistence značek, brand identity a o všem, co s tím souvisí. Vstup je zdrama, ale už teď si můžete rezervovat místo na mailu upper@utb.cz.

Hosty tentokrát budou Veronika Adamcová a Martin Landsberger Pospíšil .

Veronika Adamcová se v oblasti brand designu pohybuje více než 15 let. Po mateřské pauze založila a vede studio Brandstylist zaměřené na tvorbu strategické vizuální identity pro udržitelné projekty a kreativní byznys řízený ženami. Klienty BST jsou např. Holkyzbyznysu, Segrasegra, Mamio nebo Šimoník architekti. Mentoruje, školí, podporuje, a inspiruje podnikatelky v kreativních oborech.

Martin Landsberger Pospíšil založil digitální agenturu madeo, kterou v roce 2017 koupila norská softwarová společnost BrandMaster. Nyní působí na pozicích Chief Design Officer a Head of CoE Czechia ve společnosti Papirfly, která vyvíjí nástroje pro brand management. Produkty Papirfly v současnosti aktivně využívá přes 1 milion uživatelů a více než 600 globálních značek, mezi které patří např. BMW, SAP, Unilever nebo IBM.

Protože bychom chtěli, aby naše akce nekončily s rozloučením moderátora, následovat bude oficiální jubilejní after party. Kavárna zůstane otevřená do půlnoci, zahraje písnička a bude i točené pivo! Nejdůležitější budete ale vy. Chceme si povídat a networkovat, chceme, abyste měli šanci pobavit se s lidmi z praxe i studenty z jiných ročníků. Prvního května bude lásky čas, ale znamená to taky volno. Na všechny se těšíme.

Kapacita míst na panel je omezená, na afterparty budou dveře otevřené i široké veřejnosti.

Cílem UPPER: Meet & Greet panelových diskuzí je vytvořit platformu pro potkávání marketérů firem Zlínského kraje. Chceme rozjet diskuzi nad jejich reálnými potřebami, zkušenostmi a problémy. A jako univerzitní instituci nám také záleží na propojení studentů s lokálními firmami.

Pro bližší informace sledujte událost na Facebooku.