upper

MEET & GREET #6: Jak je důležité míti influencera?

Dubnový Meet & Greet je tady!  Panelová diskuze o influencer marketingu ze tří pohledů – reklamní agentury, značky a člověka se spoustou followerů se uskuteční už v úterý 4. dubna od 18 hodin v prostorách kavárny Jedním tahem.

Je influencer marketing důležitá součást marketingové strategie? Jakou část rozpočtu na marketing tvoří? Kdy dojít k rozhodnutí, že zrovna tento typ marketingu je pro nás vhodný? To budeme diskutovat s hosty, jejich jména brzy odtajníme na facebookové události.

Akci pořádá Centrum kreativních průmyslů a podnikání UPPER. Cílem těchto panelových diskuzí je vytvořit platformu pro potkávání marketérů firem Zlínského kraje. Chceme rozjet diskuzi nad jejich reálnými potřebami, zkušenostmi a problémy. A jako univerzitní instituci nám také záleží na propojení studentů s lokálními firmami. Proto i vy jste zváni přijít s námi diskutovat o svých zkušenostech.

Akce je ZDARMA pro všechny.