diskuze

MEET & GREET #5: Kde vzít kliky a liky?

Další setkání MEET & GREET, diskuzního panelu pro marketéry Zlínského kraje, proběhne v úterý 7. února od 18 hodin, tentokrát v prostorách kavárny Jedním tahem. Téma „Kde vzít kliky a liky?“ probereme s odborníky na sociální sítě, kteří vám poradí, do kterých platforem investovat čas a finance v roce 2023.

Na koho se můžete těšit? Hosté únorového diskuzního panelu budou již brzy odtajněni. Pro nejnovější informace sledujte událost na Facebooku.

Akci pořádá Centrum kreativních průmyslů a podnikání UPPER. Cílem těchto panelových diskuzí je vytvořit platformu pro potkávání marketérů firem Zlínského kraje. Chceme rozjet diskuzi nad jejich reálnými potřebami, zkušenostmi a problémy. A jako univerzitní instituci nám také záleží na propojení studentů s lokálními firmami. Proto i vy jste zváni přijít s námi diskutovat o svých zkušenostech.

Akce je ZDARMA pro všechny. V prostorách kavárny Jedním tahem v 64. budově areálu Svit bude také možné se občerstvit podle vlastních chutí a preferencí.

Těšíme se na Vás!