přednáška

Let’s Talk Arts! | Martina Michelová

Mluvit o umění a muzeích? Toho nikdy není dost. Přidejte k tomu inkluzi a publikum a máte před sebou poslední přednášku ze série Let’s Talk Arts! tohoto semestru. Tentokrát se potkáme s Martinou Michelovou, odbornicí na muzea, a to v pátek 2. prosince ve 13:00 v galerii G18.

Martina Michelová pochází z Liberce, ale posledních 19 let žije v USA. Získala bakalářský titul v oboru Výtvarných umění na Park University a v současné době se věnuje magisterskému studiu Muzejních studií na John’s Hopkins. Martina pracuje jako vedoucí služeb pro hosty v Nermanově muzeu současného umění na Johnson County Community College.

Inkluzivní univerzitní muzea

Jak univerzitní galerie a muzea podporují vznik míst k začlenění a spolupráci? Jaké jsou sdílené iniciativy v zapojení publika v mezinárodní umělecké komunitě? Otevřeně budeme diskutovat o dopadech galerií na budování oceňování umění mezi studenty a veřejností a jak to ovlivňuje inkluzi, kulturní identitu a důležitost kreativních partnerství s našimi komunitami.

Vstup na přednášku je zdarma, bude v angličtině a vysílat se bude i online.

Připojte se na událost na Facebooku.