upper

Ideathon UTB 2023

Ve dnech 28. a 29. listopadu 2023 připravujeme třetí ročník soutěže Ideathon UTB, která propojuje studenty všech fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Studenti ve skupinách během 24  hodin zpracují témata zadaná organizacemi Zlínského kraje. Vítězové si odnesou stipendium a je jim nabídnuta spolupráce na přenesení jejich řešení do praxe.

Soutěž je také unikátní v tom, že si studentstvo samo předem odhlasuje, jakými tématy se chce v soutěži zabývat.

Ideathon UTB se odehraje v Technologickém inovačním centru v areálu zlínského industriálního areálu Svit. Pro zúčastněné studenty a studentky bude budova přístupná nonstop, aby mohli pracovat na svých řešeních.

Soutěž Ideathon UTB organizuje pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně UPPER – Centrum kreativních průmyslů a podnikání spolu se zástupci všech fakult zlínské univerzity, Technologické inovační centrum ve Zlíně a agentura CzechInvest.

Přihlaste se na mailu ideathon@utb.cz.

Přidejte se na facebookovou událost, kde najdete aktuální informace o soutěži.