Gabriel Urbánek vystavuje v galerii G18

Galerie G18 otevírá novou výstavu Over the Top, na které vystaví práce Gabriela Urbánka, známého fotografa skleněných objektů. Na výstavu bude možné nahlédnout kvůli současné pandemické situaci zatím pouze skrze okna naší galerie. Výstava bude otevřena od 11. února do 19. března.

Výstava fotografií Gabriela Urbánka je doplněná o jedinečné artefakty, kterými jsou díla autorů Václava Ciglera, Mariana Karla, Dany Zámečníkové a Stanislava Libenského. Samotná výstava má za cíl představit fenomén fotografie jako vizuální disciplínu, která umožňuje nahlížet obsah a vizualitu díla, rozvíjet ji v plošném obraze a dále ji transformovat.

Koncept výstavy koreluje s obsahovým zaměřením Ateliéru Reklamní fotografie Fakulty multimediálních komunikací a dalších ateliérů a je i jedinečným příkladem špičkové dokumentační fotografie, která se dotýká svých nejvyšších hranic v oboru.
Kurátorka výstavy: Mgr. Silvie Stanická, Ph.D.

Těšíme se na vaši návštěvu – zatím skrze okna galerie G18 – na adrese Štefánikova 5670 ve Zlíně, od 11. února do 19. března 2021.

Více informací o výstavě najdete na webu galerie G18.