akce fmk

Den otevřených dveří FMK 2024

Pro všechny zájemce o studium připravujeme Den otevřených dveří v pátek 29. listopadu 2024 od 9 do 16 hodin. Otevřeno bude všech 14 uměleckých ateliérů, Ústav marketingových komunikací a fakultní galerie G18. Podrobný program a rozpis našich oborů najdete s blížícím se datem tady.

V budově U4 budou připraveny pro zájemce o studium hromadné přednášky o všech oborech naší fakulty, zároveň budou v každém ateliéru a na ÚMK k dispozici studenti i pedagogové pro další dotazy a prohlídky ateliérů a tříd.

• Budova U4, adresa Univerzitní 2431 (ateliér Grafický design, Fotografie, Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Arts Management, Ústav marketingových komunikací)
  • Budova U16, adresa třída Tomáše Bati 4342 (ateliér Design obuvi, Design oděvu, Design šperku, Digitální design, Produktový design, Tvorba prostoru, Průmyslový design, Sklo, Game Design)

Navštívit můžete i fakultní galerii G18 v budově U18 na adrese Štefánikova 5670, která se nachází v bezprostřední blízkosti budovy U4, a multimediální studio Fénix na adrese Antonínova 4379, poblíž budovy U16.

Dění na fakultě můžete prozatím sledovat na našem Facebooku a Instagramu