den otevřených dveří

Den otevřených dveří FMK UTB

Ve čtvrtek 6. února 2020 se na Fakultě multimediálních komunikací ve Zlíně (FMK) uskuteční Den otevřených dveří pro zájemce o studium.

Prezentace ke studiu budou probíhat v 10.00, 12.00 a 14.00 hodin v budovách U4 a U44 (Univerzitní 2431), v budově U16 (Třída Tomáše Bati 4342) a ve fakultní galerii G18 (v univerzitní budově U18, Štefánikova 5670). Přijďte se k nám podívat. Budete mít možnost vyzkoušet si kreativní testy a zažít atmosféru fakulty na vlastní kůži. Těšíme se na Vás!

Bakalářské studijní programy

Termín pro podání přihlášek do 29. 2. 2020, termín přijímací zkoušky v květnu 2020:

• studijní program Mediální a komunikační studia, obor Marketingové komunikace

Termín pro podání přihlášek do 30. 4. 2020, termín přijímací zkoušky v červnu 2020:

• studijní program Teorie a praxe animované tvorby
  • studijní program Teorie a praxe audiovizuální tvorby (specializace: Kamera, Produkce, Režie a scenáristika, Střihová skladba, Vizuální efekty, Zvuková skladba)

Navazující studijní programy

Termín pro podání přihlášek do 31. 3. 2020, termín přijímací zkoušky v červnu 2020:

• studijní program Mediální a komunikační studia, obor Marketingové komunikace
  • studijní program Arts Management
  • studijní program Výtvarná umění, Multimédia a design (ateliéry: Design obuvi, Design oděvu, Design skla, Digitální design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design, Reklamní fotografie)

• studijní program Teorie a praxe animované tvorby