dod

Den otevřených dveří FMK 2023

Pro všechny zájemce o studium připravujeme Den otevřených dveří ve čtvrtek 26. ledna 2023 od 9 do 16 hodin. Otevřeno bude všech 13 uměleckých ateliérů, Ústav marketingových komunikací a fakultní galerie G18. Podrobný program a rozpis našich oborů najdete tady.

V časech 10, 12 a 14 hodin budou v budově U4 připraveny pro zájemce o studium hromadné přednášky o všech oborech naší fakulty, zároveň budou v každém ateliéru a na ÚMK k dispozici studenti i pedagogové pro další dotazy a prohlídky ateliérů a tříd.

• Budova U4, adresa Univerzitní 2431 (ateliér Grafický design, Reklamní fotografie, Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Ústav marketingových komunikací)
  • Budova U16, adresa třída Tomáše Bati 4342 (ateliér Design obuvi, Design oděvu, Digitální design, Produktový design, Tvorba prostoru, Průmyslový design, Design skla, Game Design)

Ateliér Arts Management  bude mít svou prezentaci připravenou ve fakultní galerii G18 v budově U18 na adrese Štefánikova 5670, která se nachází v bezprostřední blízkosti budovy U4.

Dění na fakultě můžete sledovat i na našem Facebooku a Instagramu