komag

Busfest 2023

Již po 14. se ve Zlíně uskuteční multižánrový hudební festival Busfest, který pořádají naši studenti. Letošní ročník se chystá na 21. dubna 2023 a nabídne DJské sety i kapelu ve třech jedoucích autobusech zlínské MHD. Na jedno odpoledne tak slovo jízda nabyde svého přeneseného významu.

Studentský festival Busfest přivítá jaro ve Zlíně ve svém tradičním stylu. Tři interpreti promění tři autobusy v pojízdné koncerty. Busfest tak nabídne svým návštěvníkům jedinečný zážitek, vystoupení v autobusech projíždějících celým městem. Festivalový areál a nástupní stanice busů se letos přesunují k parku před Baťovou vilou.

Tým Busfestu se snaží přiblížit všem zúčastněným ujetý zážitek, který nemá v ČR obdoby. Aby si na jeho programu našel každý návštěvník to své, Busfest opět přiveze multižánrové stage,” uvádí manažer festivalu Lukáš Faksa. Letos se o multižánrovost postarají djské sety rappera Forgena a DJ Karlita a také cabaret-punková kapela Franc Alpa.

Na festivalu se mi líbí, že jsou žánry rozděleny do jednotlivých busů a můžu si koncert užít až třikrát”, komentuje Vašek, dlouholetý fanoušek festivalu. Nikdo se tak nemusí obávat, že mu jeho oblíbenec ujede. Program je připraven i mimo paluby autobusů. Doprovodný program, odpočinková zóna, dobré jídlo a pití tak navodí správnou festivalovou atmosféru a čeká na každého, kdo uloví svůj lístek, který je již k dostání v síti GoOut.

Hlavní část festivalu se odehrává v odpoledních hodinách, avšak týmu Busfestu je jasné, že rozjetí návštěvníci nebudou chtít jít spát se slepicemi. Na Svahu Zlín je naplánována afterparty, kde se představí další čtyři interpreti a udělají tak tečku za letošním ročníkem.

Pro více aktuálních informací sledujte Busfest na Facebooku, Instagramu či na webových stránkách.