komag

Design na hranici 2023

I v letošním roce se potkáme na neformální konferenci o designu s názvem Design na hranici, a to ve čtvrtek 11. května v areálu budovy 44, ulice Šedesátá 44. Témata prezentací našich řečníků tentokrát obsáhnou kreativní kódování, branding, vizuální storytelling, malbu nebo produktový design.

A kdo na konferenci promluví? Nahuel Gerth, Ivan Titor, podcast Uložit jako, Creepy studio a studio NAHAKU. Vstupné na konferenci je 99 Kč, místa můžete předem rezervovat na webu konference.

10:00 Ivan Titor – Vznik obrazu a hledání způsobu sebevyjádření v malbě

11:00 Creepy studio (David Dvořáček) –  Strategický pohled na tvorbu a budování značky

12:00–13:30  obědová pauza

13:30  Nahaku (Ing. Josef Rozehnal) – Jak vdechnout nový život použitému materiálu

14:30  Nahuel Gerth – Kreativní kódování jako design tool (EN)

15:30–16:30 Uložit jako – Inspirace & krádež

Po konferenci bude večer od 21 hodin následovat festival MASKA, přehlídka videomappingových děl na platformě Baťova Institutu:  https://festivalmaska.cz/

Nejnovější info o Designu na hranici sledujte na instagramu.