SOUTĚŽ POPAI STUDENT AWARD 2020

Vážení studenti,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou účasti studentů Vaší školy v  soutěži POPAI STUDENT AWARD 2020. Letos probíhá již čtrnáctý ročník této prestižní soutěže.

Studenti soutěží o nejlepší návrhy projektů v místě prodeje dle zadaných briefů od konkrétních zadavatelů – partnerů soutěže.

Pro soutěžící i zadavatele reklamy  je soutěž jedinečnou příležitostí k navázání spolupráce prostřednictvím zajímavých návrhů studentů. Vítězové jednotlivých kategorií získávají kromě ocenění také finanční odměnu.

Partnery letošního ročníku soutěže jsou společnosti:

Budějovický Budvar – partner kategorie Nejlepší grafický 2D návrh dle zadaného briefu,

Český národní podnik/Manufaktura partner kategorie Nejlepší design POP materiálu (3D) dle zadaného briefu,

BEL Sýry Česko – partner kategorie Nejlepší návrh in-store komunikační kampaně dle zadaného briefu.

Termín pro zaslání zpracovaných studentských návrhů  je do 26. 10. 2020.

Kompletní znění briefů pro rok 2020 včetně přihlášek do soutěže najdete na webové stránce soutěže.

Po vstupu na tuto stránku je třeba zadat do přihlašovacích polí vpravo

Jméno: student2020@popai.cz

Heslo: WB4nRqIa

Na webových stránkách najdete rovněž  propozice soutěževítězné práce loňského ročníku vč. katalogu všech soutěžních prací.