UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Nabídky pro studenty

Studentské soutěže

 • Festival Šrámkova Sobotka – konkurz (grafik/čka)

  Vážení studenti,

  v rámci literárního festivalu Šrámkova Sobotka, byla vypsána veřejná soutěž na tvůrce nové vizuální identity festivalu, se kterým bude festival moci navázat dlouhodobou spolupráci. 
   
  Organizační tým festivalu je tvořen mladými lidmi, proto je soutěž určena (především) pro studenty a čerstvé absolventy uměleckých škol, pro které by tato pracovní nabídka mohla být přínosnou zkušeností. 
   
  Podrobnější informace k soutěži dohledáte zde
   
 • COFFEE IS MY LOVE – Vyfoť kafe a vyhraj!

  Vážení studenti,

  v rámci festivalu Guru-Caffé Kávafest 2019 je pro vás připravena fotografická soutěž o ceny.

  Od 1. do 7. října pořiďte nejméně jednu, nejvíce pět fotografií na téma COFFEE IS MY LOVE a pošlete ji do soutěže. Odborná porota pak vybere tři výherce.

  Soutěžíme o:
  1. cena – poukaz na jednodenní pobyt v hotelu se snídaní
  2. cena – poukaz do restaurace ve Zlíně v hodnotě 500 Kč
  3. cena – poukaz do pivnice ve Zlíně v hodnotě 300 Kč

  Více o soutěži a její podmínky na www.kavafest.cz,

  http://www.kavafest.cz/o-festivalu/384-kavafest-2

  Pravidla soutěže COFFEE IS MY LOVE

 • Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

  Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava nabízí studentům filmových oborů Industry akreditaci na 23. ročník festivalu za sníženou cenu 300 CZK / 12 EUR (běžná cena je 1900 CZK). Zakoupení této akční akrediatace je možné pouze do 6. 10. 2019!
  Více informací naleznete v přiloženém letáku a na stránkách festivalu.

  Studenti se mohou stát porotci 23. ročníku MFDF Ji.hlava a vybrat nejlepší debut! Jako porotci obdrží zdarma akreditaci typu „porota“ a k tomu navíc účastnickou akreditaci, kterou mohou darovat někomu ze svých přátel či blízkých. K tomu zdarma festivalový katalog pro lepší orientaci v programu a roční členství v CDF.
  Povinností porotce je účast na projekci všech snímků sekce PRVNÍ SVĚTLA a na rokováních poroty.

  Hledáme porotce

   

 • Studentská soutěž „Památník Emila Zátopka“

  Vážení studenti,

  nabízí se vám možnost zúčastnit se soutěže vyhlášené městem Milovice, která spočívá v předložení výtvarně grafického návrhu na téma „ Památník Emila Zátopka“. Tento památník by měl být odhalen v Milovicích, v ulici Zátopkova, k 100. výročí narození Emila Zátopka i skutečnosti, že v Milovicích v letech 1947 -1949 sloužil a zároveň zde trénoval.

  Studenti, kteří se umístí na prvních třech místech této soutěže, budou odměněni částkami 20 000,-Kč, 10 000,- Kč a 5 000,- Kč.

  Soutěžní návrhy lze odevzdat na podatelně města Milovice na adrese: nám. 30. června 508, 289 23 Milovice – Mladá nebo zaslat doporučenou zásilkou na zmíněnou adresu. Soutěžní návrhy lze odevzdávat do 30. 6. 2020 včetně.

  Další podrobnosti najdete na: http://www.mesto-milovice.cz

   

   

 • Soutěž o šperk Musea skla Portheimka – MEDA 100

  Vážení přátelé, umělci, studenti,

  k poctě 100. let narození paní Medy Mládkové, zakladatelky Musea Kampa, vyhlašujeme v rámci doprovodných programů „Soutěž o šperk Musea skla Portheimka“, neb paní Meda, jako milovnice umění, šperky ctila a nosila a nejednalo se pouze o šperky z drahých kamenů a kovů. Dáváme prostor sklu, jako tvůrčímu materiálu.

  Soutěž není omezena věkem autorů ani jejich uměleckými zkušenostmi, podmínkou účasti je použití skla jako vůdčího materiálu šperku, jeho realizovatelnost a cena.

  Museum skla Portheimka – http://www.museumportheimka.cz/

  Podrobné informace o soutěži

 • Stavby s vůní dřeva 2019

  Studenti, ukažte, co umíte ze dřeva!

  Nenechávejte své nápady v šuplíku a přihlaste se do největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR, Stavby s vůní dřeva 2019.

  Soutěžíme o ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč.

  Přihlásit můžete stavby i konstrukce do dvou kategorií: Dřevěné stavby – malé (do 500 m3 obestavěného prostoru) a Dřevěné stavby – velké (nad 500 m3 obestavěného prostoru).

  Téma letošního ročníku je „Dřevo nás chrání“.

  Soutěž, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život, je neanonymní. Každou kategorii hodnotí odborná porota i veřejnost zvlášť. Přihlášky do soutěže jsou přijímány do 30. 6. 2019.

  Podrobné informace o soutěži

Zavřít

Fakulty a součásti