Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Nabídky pro studenty

Studentské soutěže

 • OPEN CALL 2021

  Galerie TIC vyhlašuje Open Call na výstavní projekty do Galerie mladých pro rok 2021. Vyplněnou přihlášku a popis projektu s jeho obrazovou dokumentací nebo autorským portfoliem lze zasílat do 19. července 2020 na adresu hroncekova.ivana@gmail. com.
  Více informací naleznete na https://galerie-tic.cz/aktuality/.

 • SOUTĚŽ POPAI STUDENT AWARD 2020

   

  Vážení studenti,

  dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou účasti studentů Vaší školy v  soutěži POPAI STUDENT AWARD 2020. Letos probíhá již čtrnáctý ročník této prestižní soutěže.

  Studenti soutěží o nejlepší návrhy projektů v místě prodeje dle zadaných briefů od konkrétních zadavatelů – partnerů soutěže.  

  Pro soutěžící i zadavatele reklamy  je soutěž jedinečnou příležitostí k navázání spolupráce prostřednictvím zajímavých návrhů studentů. Vítězové jednotlivých kategorií získávají kromě ocenění také finanční odměnu.

  Partnery letošního ročníku soutěže jsou společnosti:

  Budějovický Budvar – partner kategorie Nejlepší grafický 2D návrh dle zadaného briefu,

  Český národní podnik/Manufaktura partner kategorie Nejlepší design POP materiálu (3D) dle zadaného briefu,

  BEL Sýry Česko – partner kategorie Nejlepší návrh in-store komunikační kampaně dle zadaného briefu.

  Termín pro zaslání zpracovaných studentských návrhů  je do 26. 10. 2020.

  Kompletní znění briefů pro rok 2020 včetně přihlášek do soutěže najdete na webové stránce soutěže.

  Po vstupu na tuto stránku je třeba zadat do přihlašovacích polí vpravo

  Jméno: student2020@popai.cz

  Heslo: WB4nRqIa

  Na webových stránkách najdete rovněž  propozice soutěževítězné práce loňského ročníku vč. katalogu všech soutěžních prací.   

   

 • Open call 2020 – otevřená výzva k účasti na výstavě v rámci festivalu Jeden svět 2020

   

  Vážení studenti,

  nezisková organizace ČLOVĚK V TÍSNI, o.p.s.- pobočka Liberec vyhlašuje otevřenou výzvu pro studenty středních a vysokých škol, aktivní výtvarníky a tvůrčí osobnosti k účasti na výstavě, která proběhne v rámci festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět 2020. Výstava bude zahájena vernisáží v pátek 20. 3. v Krajské vědecké knihovně v Liberci a potrvá souběžně s libereckou částí festivalu.
  Téma výstavy letošního festivalu Jeden Svět 2020 je Až naprší a uschne. Pod tímto na první pohled hravým a banálním názvem lze v druhém plánu číst odkaz na dva klimatické jevy a to déšť a sucho. Téma letošního festivalu tak odkazuje ke klimatické krizi, aktuálnímu problému, který hýbe veřejnou debatou. Promítáním filmů (nejen) o klimatické krizi chceme ukázat globální rozměr problému i jeho konkrétní dopady na lokální úrovni.

  Přihláška a termín:

  Svá díla a projekty reagující na téma festivalu prosím zasílejte ve formě obrazové dokumentace a anotace, ve které stručně představíte záměr vašich děl/konceptů. Případně obrazovou dokumentaci a anotaci k již hotovým dílům. Projekty prosím posílejte na adresu: grosman.artwork@gmail.com
  a to do 25. 2. 2020.

   

   

 • Soutěž o nejlepší aplikace stojící na otevřených datech – Save The Date

  Vážení studenti,

  upozorňujeme touto cestou na blížící se uzávěrku pro přihlášení do soutěže o nejlepší aplikace stojících na otevřených datech Společně otevíráme data  Deadline je k 31. 10. 2019.

  Do celkem pěti kategorií můžete přihlásit aplikace postavené na otevřených datech, které přispívají k většímu zapojení veřejnosti do veřejného dění, pomáhají lidem v každodenním životě, vnášejí transparentnost do fungování veřejné správy, kombinují využití otevřených dat a open source nebo upozorňují na významný společenský problém.
  Kategorie:
  – Transparentnost
  – Participace
  – Data v každodenním životě
  – Open Source

  – Solution App

  Vítěz v každé kategorii obdrží finanční odměnu ve výši 30 000 Kč pro další rozvoj aplikace. Soutěžit mohou zájemci z řad veřejnosti, neziskových organizací, studentů i firem. V každé z kategorií vyhrává 1 aplikace.

  Registrovat se do soutěže můžete zde.
  Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 26. listopadu od 19:00 v Praze ve WeWork. Více informací včetně registrace naleznete zde.
 • POPAI STUDENT AWARD 2019 – termín uzávěrky

  Vážení studenti,

  dovolte mi vás upozornit na blížící se termín uzávěrky soutěže POPAI STUDENT AWARD 2019. 

  Termín pro zaslání zpracovaných studentských návrhů je do 25. 10. 2019.

  Studenti soutěží o nejlepší návrhy projektů v místě prodeje dle zadaných briefů od konkrétních zadavatelů – partnerů soutěže.  Soutěž je koncipována tak, aby poskytla účastníkům soutěže co nejvíce nových informací z oblasti in-store komunikace. Pro soutěžící i zadavatele reklamy je soutěž jedinečnou příležitostí pro navázání spolupráce prostřednictvím zajímavých  návrhů studentů.  

   Soutěžní návrhy mladých tvůrců jsou zviditelňovány v rámci celoroční mediální kampaněVítězové jednotlivých kategorií získávají kromě ocenění také finanční odměnu.

  Informace o projektu a propozice soutěže naleznete zde .

  Vítězné práce loňského ročníku vč. katalogu všech soutěžních prací naleznete zde .

  Partnery letošního ročníku soutěže jsou společnosti:

  Budějovický Budvar – partner kategorie Nejlepší grafický 2D návrh dle zadaného briefu,

  Český národní podnik/Manufaktura  partner kategorie Nejlepší design POP materiálu (3D) dle zadaného briefu,

  JT International – partner kategorie Nejlepší návrh in-store komunikační kampaně dle zadaného briefu.

   

 • Soutěž v rámci festivalu Meat Design Ostrava

  Jde o soutěž studentských prací napříč designérskými obory, zaměřenou na kvalitu prezentace díla. Soutěžit mohou studenti různých škol, oborů i ročníků a v rámci soutěže změří své síly ve schopnosti sdělit myšlenku díla na omezeném prostoru.

  Soutěžící odevzdávají plakát B1 v el. podobě, na kterém co nejlépe odprezentují daný produkt, jeden referenční obrázek a krátkou anotaci. Přihlásit se studenti a čerství absolventi mohou do 1. listopadu pomocí online formuláře na webu soutěže.

  Na vítěze soutěže čeká finanční odměna 500 EUR, prezentace vítězné práce v rámci Meat Design 2019 a prostor navázat spolupráci s některou z firem a získat možnost zapojení se do výrobního procesu firmy z Moravskoslezského kraje.

  Více o soutěži naleznete na https://meatdesign.cz/studentska-soutez/.

   

 • My Street Films Awards – soutěž o nejlepší krátký dokumentární snímek
  Vážení studenti,
  nabízíme vám zajímavou příležitost. Jedná se o soutěž My Street Films Awards, neboli soutěž o nejlepší krátký dokumentární snímek. Soutěžit mohou všechny filmy dokumentární povahy kratší 10-ti minut. Vítězný snímek je premiérován v Kino Světozor v rámci festivalu Den architektury a posléze promítán na MFDF Ji.hlava, kam je pozván i jeho autor. Film je nadále distribuován přes mezinárodní online platformu dokumentárních filmů dafilms.cz.
  Více informací a link na přihlašovací formulář naleznete zde: http://my streetfilms.cz/cs/msf-awards, link na Facebook událost zde: https://www.facebook.com/events/363401341267324/
 • Festival Šrámkova Sobotka – konkurz (grafik/čka)

  Vážení studenti,

  v rámci literárního festivalu Šrámkova Sobotka, byla vypsána veřejná soutěž na tvůrce nové vizuální identity festivalu, se kterým bude festival moci navázat dlouhodobou spolupráci. 
   
  Organizační tým festivalu je tvořen mladými lidmi, proto je soutěž určena (především) pro studenty a čerstvé absolventy uměleckých škol, pro které by tato pracovní nabídka mohla být přínosnou zkušeností. 
   
  Podrobnější informace k soutěži dohledáte zde
   
 • COFFEE IS MY LOVE – Vyfoť kafe a vyhraj!

  Vážení studenti,

  v rámci festivalu Guru-Caffé Kávafest 2019 je pro vás připravena fotografická soutěž o ceny.

  Od 1. do 7. října pořiďte nejméně jednu, nejvíce pět fotografií na téma COFFEE IS MY LOVE a pošlete ji do soutěže. Odborná porota pak vybere tři výherce.

  Soutěžíme o:
  1. cena – poukaz na jednodenní pobyt v hotelu se snídaní
  2. cena – poukaz do restaurace ve Zlíně v hodnotě 500 Kč
  3. cena – poukaz do pivnice ve Zlíně v hodnotě 300 Kč

  Více o soutěži a její podmínky na www.kavafest.cz,

  http://www.kavafest.cz/o-festivalu/384-kavafest-2

  Pravidla soutěže COFFEE IS MY LOVE

 • Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

  Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava nabízí studentům filmových oborů Industry akreditaci na 23. ročník festivalu za sníženou cenu 300 CZK / 12 EUR (běžná cena je 1900 CZK). Zakoupení této akční akrediatace je možné pouze do 6. 10. 2019!
  Více informací naleznete v přiloženém letáku a na stránkách festivalu.

  Studenti se mohou stát porotci 23. ročníku MFDF Ji.hlava a vybrat nejlepší debut! Jako porotci obdrží zdarma akreditaci typu „porota“ a k tomu navíc účastnickou akreditaci, kterou mohou darovat někomu ze svých přátel či blízkých. K tomu zdarma festivalový katalog pro lepší orientaci v programu a roční členství v CDF.
  Povinností porotce je účast na projekci všech snímků sekce PRVNÍ SVĚTLA a na rokováních poroty.

  Hledáme porotce

   

Fakulty a součásti

Zavřít