UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Nabídky pro studenty

Nabídky práce pro studenty

  • Koordinátor webového obsahu pro HP TRONIC Zlín

    Miluješ on-line nákupy a rád/a brouzdáš internetem? Umíš si práci zorganizovat tak, aby si na nic důležitého nezapomněl/a? Baví tě sledovat moderní trendy, nevyleká tě jazyková korektura a zvládneš čas od času připravit prezentaci nebo excelovou tabulku s grafy? Pak možná hledáme právě tebe!
    Pro zobrazení nabídky klikněte zde

  • COPYWRITER pro e-shopy HP TRONIC Zlín

    PÍŠU, PÍŠEŠ, PÍŠEME! ANEB HLEDÁME COPYWRITERA PRO NAŠE E-SHOPY
    Máš rád/a písmenka? Baví tě z nich skládat slova a tvořit věty? Nakupuješ rád/a na internetu? Nevadí ti pracovat v kolektivu, ale levou zadní to zvládneš i sám/a? Chybu vydíš na první pohled? Pak možná hledáme právě tebe!

  • EdHouse – Marketing Specialist

    Jsme česká softwarová společnost se sídlem ve Zlíně, na Vsetíně a v Olomouci. Stabilně již od svého vzniku v roce 2006 rosteme, aktuálně u nás pracuje přes 90 talentovaných vývojářů, testerů a projektových manažerů. Nabízíme chytré a přátelské pracovní prostředí a možnost podílet se na vývoji pro nadnárodní firmy, které jsou špičkami ve svém oboru.

  • Studio 9 – Project Leader

    Jsme Studio 9, tvoříme weby a appky. Máme velké štěstí na bezva klienty a stejně tak zajímavé projekty. Pracujeme, protože nás to baví, hledáme výzvy a společně se pak radujeme z výsledků.

    Teď hledáme někoho, kdo se nás ujme a dá našemu fungování řád. Potřebujeme zkušeného projekťáka, který ukočíruje 8 interních (ostřílených a většinou seniorních) nadšenců, kreativců a nejlepších programátorů. A taky pár externistů.

    Popis pozice

    Když k nám přijde klient, budeš první i poslední člověk, se kterým bude v kontaktu. Je jen na tobě představit nás a naši práci. Do detailu s ním projdeš jeho problém, ukážeš mu, jak pracujeme a společně najdete řešení. Až bude jasno, že do toho spolu opravdu jdeme, začne velké briefování. Půjdete do hloubky, až k samotnému jádru. Pak přijde na řadu designér (UX > architektura > wireframes > návrh), po schválené grafice začneme kódovat a pak programujeme. Ty musíš udržet myšlenku a ukočírovat celý kreativní proces tak, aby na konci byli všichni happy a problém se proměnil v řešení.

    Jasně, často se stává, že klient přijde s nápadem, který nedává moc smysl. Ale ty umíš přefiltrovat to podstatné a pak si případnou lepší alternativu i obhájit, že?

    Když si tě představujem, je jedno jestli jsi holka nebo kluk, ale jsi duší mladá, akční, vtipná a uvolněný. Jsi sympaťák s mozkem a umíš si obhájit názor. Umíš naslouchat. Když ti přijde email, umíš si ho nejen přečíst, ale i pochopit, co tím chtěl autor říci (přeposlat to zvládne i opice, a tu zrovna nepotřebujeme).

    Co pozice obnáší?

    • vedení projektů od A do Z
    • organizace práce v týmech a řízení projektů
    • vedení týmu profesionálů (designéři, grafici, front-end developeři, programátoři)
    • definice procesu – rozsah, harmonogram prací, termíny, rozpočet
    • komunikace s klienty a prezentace projektů
    • interní komunikace a organizace

    Co potřebujeme, abys uměl?

    • alespoň minimální znalost digitálního prostředí
    • technická zdatnost a chuť učit se novým věcem
    • zkušenost s projektovým řízením
    • organizovanost a smysl pro detail – hlídání termínů a splňování deadlinů
    • samostatnost, zodpovědnost, logické myšlení
    • umění dotahovat věci do konce, zaměření se na výsledek
    • schopnost říct ne, pokud něco nedává smysl
    • komunikativnost a kreativní myšlení
    • zájem o inovace

    Co ti přidá body navíc?

    • zkušenost s redakčními systémy
    • zkušenost s UX, brandingem, e-commerce
    • základní znalosti práce s grafickými programy
    • znalost HTML a CSS

    A co ti na oplátku nabídneme?

    • práci na plný úvazek
    • úžasný kolektiv
    • práce pro zajímavé klienty (viz. naše Projekty)
    • kanceláře v Praze nebo ve Zlíně
    • možnost práce z domu
    • pružná pracovní doba
  • Makro stáž v Microsoftu

    Stáž Microsoft

  • Stínování ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha

    Stínování Vojtěch

Zavřít

Fakulty a součásti