Máš zkušenosti s designem…

Máš zkušenosti s designem, ale hledáš i jeho hlubší SMYSL?
Nespokojíš se jen s “hezkými obrázky”?
Potřebuješ designem řešit společenské i environmentální problémy?
Chceš pracovat pro člověka, ne pro cílové skupiny?
Oceňuješ v pracovním prostředí samostatnost a zodpovědnost?
Pak smýšlíš jako my v Butterflies & Hurricanes a bude nám ctí, když posílíš náš tým :).

Co u nás budeš tvořit?
– Budeš přemýšlet nad celkovou koncepcí a obsahem značek našich klientů a naladíš se také na potřeby jejich zákazníků.
– Pomůžeš klientům definovat hodnoty jejich značky, činnosti nebo podnikání, a tím je nasměruješ ke vhodné vizuální komunikaci.
– Budeš hledat (a nacházet :)) koncepční řešení, která následně překlopíš do řemeslné grafické práce (nejen) v obalovém designu.
– A tím vším nám pomůžeš tvořit svět udržitelnější, smysluplnější a přispěješ k lepšímu životu na této planetě.

Čím ti přispějeme do života my:
– Získáš trochu chaotickou partu přátel, která se v debatách pohybuje někde na pomezí environmentálně-politického aktivismu, destrukce reklamního byznysu a osvíceného feminismu.
– Dozvíš se, jak funguje cirkulární ekonomika, jaké místo v ní má (eko)design a jak to vypadá prakticky při designování pro život a přírodu vhodných produktů, služeb i obalů.
– A to vše na full-time, part-time nebo i externě.
– A budou i peníze, neboj. 🙂

Těšíme se na tvé portfolio na bandh@bandh.cz!