výstava

Doprovodný program k výstavě Best in Design

Dobročinný bazar, filmové promítání nebo třeba DJ set. V rámci doprovodného programu výstavy Best in Design v univerzitní galerii G18 můžete v posledních dvou říjnových týden navštívit několik událostí, které připravují studenti z fakultních projektů předmětů KOMAG a PRON. Všechny akce se budou odehrávat v G18.

Ve středu 20. října připravuje program Culturea a Dotek – v rámci Tapas odpoledne s Cultureou můžete ochutnat speciality, ze kterých pochází designéři vystavující na Best in Design. Návštěvníci budou moci země poznat pomocí několika smyslů. Culturea připraví pohoštění typické pro jejich země (čaj, kávu, sladkosti i slanosti) a v pozadí bude hrát tradiční hudba. Fashion event Dotek chystá dobročinný bazar oblečení, jehož výtěžek poputuje na Alianci žen s rakovinou prsu. K události se můžete přidat na Facebooku.

Dvě filmová promítání a DJ set

Rádi byste si odpočinuli u filmu? Projekt Skrz Prsty si ve spolupráci se Zlin Design Weekem připravil movie night, která proběhne ve čtvrtek 21. října od 19 hodin. Jelikož se festival každoročně zabývá tabuizovanými tématy ve společnosti, tak i film, který si pro návštěvníky připravili, řeší kontroverzní téma. Snímek AsexuaLOVE poukazuje na lidi, kteří nepociťující sexuální přitažlivost.

Projekt Lobby chystá na pondělí 25. října od 16 hodin gamingový večer, na kterém by neměl chybět žádný nadšenec do světa her. V průběhu večera si návštěvníci mohou vyzkoušet například VR technologii, pokusit se porazit kamarády v nějaké z mobilních her nebo si jen dojít odpočinout a odreagovat se u Playstationu. Součástí večera bude také rozhovor s mágem game designu, který přiblíží, jakým způsobem hry vůbec vznikají. Součástí večera bude i promítání studentského filmu Breaktime.

Závěr výstavy, dernisáž Best in Design, si pod svá křídla vzal projekt Busfest. Ve středu 27. října se tak můžete těšit na pohodovou atmosféru, o kterou se postará DJ Manish se svými chill elektro sety.

Samotnou výstavu Best in Design můžete v galerii G18 navštívit do 28. října.