výstava

Univerzitě je 20. A my jsme nachystali výstavu

Je nám 20! Letos slavíme výročí dvacetiletého založení UTB ve Zlíně, v rámci kterého připravili studenti a pedagogové naší fakulty speciální výstavu. Ta bude zahájena ve středu 20. října v 17 hodin v Univerzitním centru U13 v prostorách před univerzitní knihovnou na adrese náměstí T. G. Masaryka 5555.

Na výstavě budou ke zhlédnutí práce studentů z ateliérů Digitální design a Grafický design. Ti pod vedením svých pedagogů kreativně zpracovali dvacetiletý vývoj UTB ve Zlíně až do dnešní podoby – přes otevírání nových fakult, výstavbu univerzitních budov až po vědecké i tvůrčí úspěchy a další důležité milníky. Někteří si vybrali události z historie školy, jiní se zaměřili na zážitky, které mají s Univerzitou Tomáše Bati spojené.

UTB ve Zlíně je mladá univerzita otevřená světu, novým myšlenkám i zkušenostem. A taková je i tato výstava – pojatá v mladistvém duchu, očima čerstvých dvacátníků.

Výstava je součástí oslav výročí 20 let UTB ve Zlíně, mezi které  v letošním roce dále patřilo spuštění microsite jenamdvacet.cz, která mapuje příběh univerzity a na které pracoval vedoucí ateliéru Game Design MgA. Pavel Novák,  nebo Den s UTB na Zlínském filmovém festivalu zakončený koncertem na náměstí Míru.

Výstavu Je nám 20 můžete zhlédnout zdarma, během otevírací doby budovy U13 až do 19. listopadu 2021.