Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
upper

s(UPPER) seriál představuje další čtyři díly

V dalších dílech online seriálu pomůžeme s Michaelem Petrusem účastníkům s rozjezdem kreativního podnikání, a to nejen v roli freelancera. Seriál můžete sledovat každé úterý od 18.00 hodin.

23. 2. 2021 od 18.00 / Jak začít podnikat na volné noze jako kreativec, jaká jsou rizika a na co se připravit? / Michael Petrus

Michael ve webináři představí výhody a nevýhody práce na volné noze. Čím je nejdůležitější začít z hlediska podnikání, jak zaměřit specializaci, jak sestavit portfolio, jak na sebeprezentaci, komunikaci, ale třeba i produktivitu práce. Současně projde ty nejdůležitější tipy, které v jeho freelance kariéře zafungovaly.

2. 3. 2021 od 18.00 / Jak vyjednávat o ceně a kdy dávat slevy? / Michael Petrus

Michael ve webináři ukáže jak stanovit ceny za vlastní kreativní práci. Dále projde způsoby naceňování, včetně tématu licencí, záloh na práci, správného užívání smluv a v neposlední řadě nahlédne do vyjednávání o cenách.

9. 3. 2021 od 18.00 / Jak navazovat kontakty a jak je důležitý networking (a vlastní portfolio) / Michael Petrus

Michael ve webináři nastíní druhy networkingu jak v offline, tak v online prostoru. Probere best practices navazování kontaktů na networkingových akcích, ale také např. na síti LinkedIn, která je v onlinu v současné době číslo 1 pro pracovní příležitosti a hledání nových klientů či partnerů. Dotkne se i tématu oslovování potenciálních klientů skrze své portfolio.

16. 3. 2021 od 18.00 / Jak vybudovat tým freelancerů – Proč pracovat v týmu a proč ne? / Michael Petrus

Michael ve webináři provede filosofií práce v týmu. Projde výhody, nevýhody, legální aspekty spolupráce a také best practices ohledně hledání spolupracovníků, projektovém řízení, komunikaci, odměňování atd.

SERIÁL JE ONLINE.

A ZDARMA PRO VŠECHNY.

VYSÍLÁME SKRZE GOOGLE MEETS na https://meet.google.com/rbr-qaxa-aph

Více info najdete na FB eventu na https://www.facebook.com/events/853583451886013/ a na našem IG na https://www.instagram.com/upper_zlin/

Fakulty a součásti

Zavřít