výstava

Ok(n)o do G18 – Umění bezpečně přes sklo

Galerie G18 během pandemie koronaviru  připravila speciální program ok(n)o, který vás bude v několika následujících týdnech provázet na cestách vedoucích kolem naší galerie.

Program ok(n)o je streetartová mutace našeho běžného výstavního programu, který se bude nyní odehrávat pouze v oknech a za oknem galerie. Nechceme se dále věnovat online prostoru, prezentovat pouze derivát dokumentace a žádat vás o trávení času u počítače.

Přijměte proto naše pozvání na pěší zónu před galerií, ze které nyní uvidíte:

Faces of Angel
Markéta Váradiová
Video složené z hmyzích hlav, tváří, o kterých víme, že jsou všude kolem nás, ale nevnímáme je a přitom mají neuvěřitelně nepozemské výrazy.
www.marketavaradiova.cz

Graphitical
Kristýna Londinová
Projekt Graphitical kriticky interpretuje aktuální témata a události z politické, společenské a etické oblasti nejen v České republice. Tyto rezonující události jsou vizuálně zachycovány v podobě informačního toku, pod jehož nátlakem se denně ocitáme. Série několika plakátů prezentuje autorský přístup ke sdělovacím možnostem grafického designu a komentuje aktuální dění.
Projekt je koncipován pro dlouhodobou reflexi dění ve společnosti.
www.krislondin.com

Galerii G18 najdete v nové budově UTB na adrese Štefánikova 5670, u MHD zastávky Školní. Více informací najdete na webu galerie G18.