kurz

Kurz Škola crowdfundingu

Máš v hlavě sen? Cestu kolem světa, vlastní knižní bestseller, hudební album, nebo výstavu obrazů? Prostě a jednoduše vlastní projekt, k jehož realizaci ti zbývá „jen“ to jediné – dostatek financí? A co tahle nadchnout pro tvůj nápad další podporovatele, kteří ti s jeho startem pomohou?

Crowdfunding si získává na čím dál větší popularitě a není se čemu divit – vždyť už díky němu na svou cestu dvakrát vyrazila trabantí smečka pod vedením Dana Přibáně, příležitost k dalšímu rozvoji získala online televize DVTV a do kin se díky němu dostal i pověstný Prezident Blaník! Ani jeden z těchto na první pohled nereálných projektů by se neobešel bez podpory těch, kteří mu věřili. Teď máš možnost přesvědčit veřejnost se svým záměrem i TY! Ať už svůj nápad nosíš už dlouho v hlavě, nebo zatím tápeš – ŠKOLA CROWDFUNDINGU organizovaná Fakultou multimediálních komunikací UTB ti přímo ve Zlíně ukáže, jak na to!

Více informací o kurzu naleznete na https://fmk.utb.cz/studium/moznosti-studia/kurzy-pro-verejnost/