upper

Go UPPER: Zuzana Dutková – Příliš velké šatníky na tak malou planetu

Zveme vás na přednášku Zuzany Dutkové na téma: Příliš velké šatníky na tak malou planetu. Dozvíte se, jaký vliv má módní průmysl na náš život.

Na přednášce si uvedeme základní fakta o fungování módního průmyslu v současnosti a proč tento systém není dlouhodobě udržitelný. Představíme si 8 základních problémů, kterými ovlivňuje módní průmysl životní prostředí. Rozebereme, jak nakoupit oblečení zodpovědněji, a jaké máme možnosti alternativních způsobů oživení šatníku.

Řeknu vám, proč jsem založila Platformu udržateľnosti a rozhodla se organizovat swap oblečení v Bratislavě, co jsme zjistili po roce činnosti a také o tom, jaké jsou začátky podnikání pod značkou značce Dutka, která je zaměřena na zpracování nepoužitelných záclon a zbytkového materiálu z textilní výroby.

Akce je určena také pro širokou veřejnost a je ZDARMA.

Místo konání: UPPER – Centrum kreativních průmyslů a podnikání
Nad Ovčírnou 3685, budova U11 UTB, 760 01 Zlín