seminář upper

Go UPPER: Jan Pantůček – Podnikatelský seminář

Zajímají tě možnosti uplatnění na pracovním trhu? Jaké jsou výhody a nevýhody zaměstnání/OSVČ/podnikání? Kdy ideálně začít podnikat? Tipy jak život prožít a ne přežít? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více více se dozvíš na semináři s Janem Pantůčkem.

Seminář se uskuteční v UPPER – Centru kreativních průmyslů a podnikání, Nad Ovčírnou 3685 (budova U11 UTB), 760 01 Zlín dne 20. února 2019 v 17.00 hodin.

Mgr. Jan Pantůček (35 let) se narodil v Rychnově nad Kněžnou. Vystudoval Všeobecné gymnázium v Rychnově nad Kněžnou a FTVS UK v Praze. Je bývalým sportovecem (basketbal – národní liga, Rychnov a Benešov). Od ledna 2006 podniká v oborech finančnictví, personalistika a osobní kaučing. Specializuje se na osobnostní rozvoj, start-up projekty a řízeni firmy. Od roku 2015 vede semináře pro studenty o uplatnění na pracovním trhu. Je ženatý a má jednu dceru.