výstava

FoodPrint v Portugalsku

Hlavní město regionu Algarve  Faro se stalo od 21. do 26. května 2019 centrem designu v Portugalsku. Mezinárodní výstava FOODPRINT je součástí výběrové přehlídky Algarve Design Meeting. Na výstavě jsou k vidění práce ateliérů Produktový design, Digitální design a Audiovizuální tvorba z FMK UTB ve Zlíně společně s kolegy z Katedry dizajnu nábytku a interiéru Technické univerzity Zvolen (Slovensko), Taipei Tech (Tchajwan) a Universidade do Algarve (Potrugalsko).

FOODPRINT hledá odpovědi na otázky, které téma jídla a jeho dopadu na náš život otevírá, v celém spektru designu a ve všech jeho možných odvětvích. Právě za hranicemi jednotlivých specializací se mohou nalézat nová, překvapivá a revoluční řešení.

Více o mezinárodním projektu FOODPRINT naleznete na foodprint.online.