UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zpět
výstava

Diplomky_19

Přijďte se přesvědčit, že diplomové práce nejsou jen desítky stran v pevných deskách. Zlínský zámek přivítá již podruhé unikátní výstavu závěrečných prací studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Design, výtvarné projekty i filmy budou představeny všechny na jednom místě. Výstava Diplomky 19 potrvá od 20. 6. do 12. 7. 2019. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 19. 6. 2019 v 17 hodin a výstav potrvá do 12. července 2019.

Výstava diplomových prací absolventů FMK UTB ve Zlíně nabízí pestrou paletu atraktivních výstupů a je nepochybně zajímavá pro širokou veřejnost, protože výsledky prací marketingových specialistů, designérů, nebo filmařů se bezprostředně odrážejí v našem každodenním životě, jenom si jejich důležitost možná tak úplně neuvědomujeme,” říká děkanka fakulty Irena Armutidisová.

V prostorách zámku budou představeni studenti, kteří ukončili magisterské studium v akad. roce 2018/2019 na Ústavu marketingových komunikací a v ateliérech Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Design obuvi, Design oděvu, Design skla, Digitální design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design a Reklamní fotografie na Fakultě multimediálních komunikací.

„Ráda bych všechny pozvala prohlédnout si vystavené práce studentů a vychutnat si zážitek z premiérového uvedení animovaných, dokumentárních i hraných filmů,” dodává děkanka.

Vernisáž Diplomek 19 proběhne ve středu 19. 6. 2019 v 17 hodin na zámeckém nádvoří. O atmosféru se postará kapela Pchiuuu. Absolventské práce bude mít veřejnost možnost zhlédnout až do 12. 7. 2019 v době od 12 do 17 hodin.

Zavřít

Fakulty a součásti