Diplomky 18 – výstava diplomových prací studentů Fakulty multimediálních komunikací

Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vystavují své závěrečné práce na zlínském zámku. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 28. 6. 2018 v 18 hodin na zámeckém nádvoří.

Společnou výstavou diplomových prací studentů se Fakulta multimediálních komunikací prezentuje poprvé.  Návštěvníci mohou na výstavě Diplomky 18 zhlédnout široké spektrum prací od fotografií, skleněných instalací, průmyslových prototypů a architektonických projektů až po oděvy nebo také navštívit kino, ve kterém budou promítány absolventské filmy.

Výstava Diplomky 18 je na zlínském zámku otevřena od 29. 6. do 22. 7. 2018 denně od 12 do 17 hodin (mimo pondělí 9. 7. a 16. 7.). Jste srdečně zváni.