den otevřených oken

Den otevřených oken na ÚMK – Vyvětrej se ve Zlíně

Každý rok se všem, co přijdou na Den otevřených dveří, snažíme předat co nejvíc z atmosféry, studia a života na ÚMK. Letos se nám situace trochu zkomplikovala, ale my si dokážeme poradit i v krizi.

Připojte se k nám ve čtvrtek 4. 2. už od devíti hodin ráno. Na FB i IG budeme odpovídat na vaše dotazy ohledně studia marketingových komunikací během celého dne až do večera. Kromě toho pro vás chystáme livestreamy, prezentace a taky afterparty. Jo, fakt!

Program na Facebooku

09.00–20.00 Chatbot lvl student ÚMK: protože umělá inteligence nesrší takovou kreativitou. Vybrali jsme zástupce ze všech ročníků, kteří vám v Messengeru poradí s přijímačkami, studiem, nebo kde je ve tři ráno nejlepší pizza (budete studovat ve Zlíně,… je jen jedna).

10.00–11.00 Živě ze studovny: kdo se dostane ke slovu? Poslechněte si zdravici ředitele ÚMK Pepy Kocourka a prezentaci o studiu a dalších aktivitách od našich studentů a pedagogů. Stream bude po odvysílání k dispozici na Facebooku už napořád.

Program na Instagramu

9.00–16:59 Příběhy z ÚMK: pokud dáváte přednost povídání se samolepkou ve Stories, mrkněte na náš Instagram. Budeme zveřejňovat fotoodpovědi, takže uvidíte ze všech úhlů, jak to na ÚMK vypadá. A prokážete službu ostatním, kteří chtěli vědět to samé, ale už se nemusí ptát. Aha!

17.00–18.30 Tváří v tvář: livestream studentů prezenčního a dálkového studia, kteří si do studia v obýváku ÚMK pozvou skrz Instagram bývalé absolventy. V mezičase vám rádi odpoví na to, na co jste se během celého dne nestihli zeptat.
instagram.com/umk.utb

Afterparty

20:00–XX.XX Pokec na konec: máte Clubhouse? Všichni markeťáci už bohužel ano. Flou a sakces v růmce řešit nebudem, ale jestli se chcete zapojit do diskuze o životě ve Zlíně, která možná přejde v hádku nad nejlepší příchutí pudinku, jste vítáni. Aspoň si na nás zvyknete. Link zveřejníme ve čtvrtek 4. 2. 2021 do FB události.

Pokud nestíháte náš Den otevřených oken, podívejte se na náš web, kde se dozvíte všechny potřebné informace. Nebo nám napište na Facebook, rádi vám zodpovíme každý zvídavý dotaz.