fashion point módní přehlídka

Čtvrtý ročník Fashion Pointu je již za dveřmi

Již počtvrté se ve Zlíně uskuteční módní projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně s názvem Fashion Point. Tento jednodenní event má za cíl přiblížit svým návštěvníkům fungování světa módy prostřednictvím odborných přednášek na různá témata a představit tvorbu studentů ateliéru Design oděvu a ateliéru Design obuvi na večerní módní přehlídce. V návaznosti na minulé ročníky se i tento bude konat v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, a to již v sobotu 23. února 2019.

Fashion Point bude, jako už tradičně, rozdělen do dvou částí. Během celého dne budou probíhat přednášky speakerů z oboru a večer zakončíme módní přehlídkou. Obě části budou tentokrát probíhat v budově 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně, mezi přednáškami bude pro návštěvníky přichystaná Moneta chillout zóna i občerstvení.

“Vstup na Fashion Point 2019 je volný a přijít tedy můžete na jakoukoliv přednášku, která vás zrovna bude zajímat, nebo se můžete přijít podívat až na večerní módní přehlídku, která bude tentokrát doslova ‘zářit’“, uvádí projektové manažerky Šárka Halámková a Nikola Szentkirályiová.

Pro více informací prosím navštivte naši webovou stránku: http://fashionpointzlin.cz