Mobitex

Ateliér Průmyslový design získal čtyři hlavní ceny na Mobitexu 2020

Dalšího skvělého úspěchu dosáhl ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně na letošním Mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex 2020 v Brně.

Hlavní cena Grand Prix Mobitex 2020 byla udělena doktorandce Sabině Stržínkové a její čalouněné židli Tammi, která je vyráběna společností Nábytek Jelínek ve Valašském Meziříčí.

Mimořádné ocenění odborné poroty Grand Prix Mobitex 2020 získali studenti a pedagogové ateliéru Průmyslový design za kolekci porcelánových reproduktorů Cink!

Cenu Klastru českých nábytkářů za mimořádný návrh nábytku obdržel absolvent ateliéru Andrej Kmeť a jeho židle Stair, realizovaná společností Javorina.

Cenu čalounického řemesla 2020 udělil Cech čalouníků, dekoratérů a truhlářů, z. s. studentce 4. ročníku Ivetě Krmíčkové za kvalitně technicky zpracované interiérové křeslo Nubes, realizované společností Böhm.