soutez

16. ročník Talentu MK

Již příští týden v termu 19. – 20. března 2019 proběhne 16. ročník soutěže Talentu marketingových komunikací v prostorách UPPERu. Hrdinské výsluní Talentu MK 2019 zeje prázdnotou a hledáme právě ty, kteří se nebojí porvat o titul vítěze. Potkejte se na univerzitní půdě se zástupci úspěšných firem, načerpejte zkušenosti a ukažte, co ve vás dřímá.

Soutěž následuje vzor mezinárodní soutěže Young Lions. Talent MK je určen pro studenty Ústavu marketingových komunikací a probíhá dva dny. První den firmy představí studentům zadání úkolu, většinou se jedná o sestavení kreativní komunikační nebo strategické kampaně v oblasti marketingových komunikací. Studenti mají následně prostor 24 hodin na zpracování zadání. V druhém dni soutěžící odprezentují svou práci a talentová komise následně vybírá vítěze pro jednotlivé firmy i celkového vítěze.

Podmínky soutěže jsou stále stejné:

> 5 zadavatelů,
> 24 hod na zpracování úkolů,
> maximálně 3 členné týmy,
> pokud se studenti zapojí, jsou omluveni z výuky.

Harmonogram Talentu MK:

> 19.3. | 13:00 | Zadání ze strany firem
> 20.3. | 13:00 | Prezentace výstupů

Po skončení prezentací afterparty a všemi oblíbený networking.

Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.